Novar Epilasyon

Hakkımızda

Hijyenik, Güvenli, Etkili..
Novar Epilasyon ve Poliklinik Hizmetleri

Özel Novar Poliklinikleri ilk şubesi ile 2004 yılında hizmet vermeye başlamış olup, devamlı gelişme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde büyümeye devam etmiş, şu an 5 şubesi ile İzmir’de sektörün öncü kuruluşu ve markası olmuştur.

T.C sağlı bakanlığı tarafından Ruhsatlandırılmış olan Özel Novar Poliklinikleri, FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı son teknolojiyle üretilmiş cihazlara sahip, uzman kadrosuyla kişiye özel tedavi ve hizmetler sunan medikal estetik ve sağlıklı yaşam merkezleridir.

SİZE ÖZEL HİZMETLER
Lazer Epilasyon
Novar epilasyon izmir

Lazer epilasyon uygulması istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur. Lazer epilasyon için lütfen randevu alınız.

Lazer Epilasyon Alexandrite
Alexandrite Epilasyon İzmir

Lazer EpilasyonAlexandrite lazer epilasyon sistemleri FDA tarafından onaylanmıştır. Alexandrite Lazer Epilasyon. 

Erkek Lazer Epilasyon
İzmir Novar Epilasyon Merkezi

Erkek vücudu hormonsal dengelerin yüksek olmasından fiziki yapıları nedeniyle aşırı derecede tüylenme sorunu yaşayabilirler.  

Kıl Dönmesi Tedavisi
Lazerle kıl dönmesi tedavisi kılların lazer tedavisiyle yok edilmesidir.

Kıl dönmesinin yaşanabileceği bölge genelde kuyruk sokumu olabildiği gibi kıl çıkan yani ter bezlerinin olduğu herhangi bir yer olabilir.

İğneli Epilasyon
İğneli Epilasyon Nedir? Nasıl Uygulanır?

Kıl köküne ince steril bir iğne ile girilerek çok düşük akımlı bir elektriki uyarı yapılır. Hemen bugün randevu alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nd-Yag
ND-Yağ Epilasyon Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Nd-yag Q-SWITCH. Nd-Yag lazer Dalga boyu 1064 nm olan bir lazer cihazıdır ve cilt tipi ayırmaksızın her turlu cilde kolayca uygulanabilir. 

Sayılarla Novar Poliklinik

0

Mutlu Sonuç

0

Personel

0

Merkezde Klinik

0

Soruya Cevap

MEMNUN MÜŞTERİLER
Aygül F.
Lazer Epilasyon 

Aldığım lazer epilasyon hizmeti sayesinde çok kısa zamanda güzel sonuçlar elde ettim. Nazik yaklaşımları için Novar Epilasyona teşekkürler.

Bahadır R.
Erkek Epilasyon 

Önceki deneyimlerimde yaşadığım hayal kırıklığını bu kez Novar Epilasyon ile yaşamadım. Erkek epilasyonunda güvenebilirsiniz.

Nurseli A.
İğneli Epilasyon 

Uzmanından hizmet almak istiyorsanız mutlaka Novar Epilasyon'u denemenizi tavsiye ederim. Sonraki görüşmemize kadar teşekkürler. 

Semra C.
Alexandrite Epilasyon

Muhteşem ilgili bir personel, hijyenik hizmet şartları ve güler yüzlü insanlar. Sürekli hizmet almayı düşündüğüm bir yer oldu.

YUKARI