Erkek Lazer Epilasyon
Hizmetimiz

Eskiden ayıp sayılan halbuki günümüz şartlarında birçok erkek teknolojinin nimetlerinden sayılan lazer uygulamalarını ve diğer tıbbi uygulamaları yapmaktadırlar.

Erkek vücudu hormonsal dengelerin yüksek olmasından fiziki yapıları nedeniyle aşırı derecede tüylenme sorunu yaşayabilirler.

Bu nedenle lazer epilasyon erkekler için de günümüzün en büyük nimetlerindendir.

Yanak, ense, boyun, göğüs, sırt, kulak üstü, diğer bölgelerde ki kıl dönmeleri için hekimler tarafından da önerilmektedir.

Erkek hastalarda daha çabuk ve hızlı sonuçlar genelde alınabilmektedir.

Günümüz şartlarında ki erkekler bu konuda daha duyarlı ve bu tür sorunlardan rahatlıkla kurtulabiliyorlar.

  • Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Sistemleri FDA tarafından onaylanmıştır Alexandrite Lazerin yaydığı dalga boyları ( 755 nm) en güçlü şekilde kıldaki melanin adlı siyah boya maddesi tarafından direkt emilip tahrip olur ve hedefler ve çevredeki dokuları minimum seviyede etkiler. Lazer epilasyon konusunda kanıtlanmış bir başarısı olan alexandrite lazer de hızlılık çok önemlidir çalışma şartlarındaki yoğunluklar insanlarımızda kendi bakımlarında dahi zaman sıkıntısı çekmelerine yol açmıştır. Alexandrite ın bu özelliği de onun lazer epilasyon cihazları arasında en çok tercih sebeplerinden biri olmuştur.

  1. Hijyen açısından sorun yaşanmaz.
  2. Çabuk ve seri ve ataktır.
  3. Uygulamanın ardından cilt eski haline döner.
  4. Kalın ve incelmiş kıllarda etkisi yüksektir.
  5. Seans aralıkları çok uzundur.
  6. Hastaya uyum toleransı yüksektir.
  • Nd-Yag Lazer Epilasyon
İnsanların kafasında genel bir cümle vardır buda lazer Epilasyon'un yaz aylarında yapılmayacağı bu kulaktan dolma bir yargıdır. Çünkü teknoloji, lazer konusunda da sürekli gelişmek de Nd-Yag lazer bu konuda en güvenilir lazer epilasyon sistemlerinde ilk sıralarda yer alır.
Nd- Yag Lazer Epilasyon ile yaz aylarında bronzlaşmış veya esmer tenlere epilasyon yapılabilmektedir.
Nd-yag Q-SWITCH. Nd-Yag lazer Dalga boyu 1064 nm olan bir lazer cihazıdır ve cilt tipi ayırmaksızın her turlu cilde kolayca uygulanabilir. Koruyucu özelliği çok yuksek olan nd-yag lazer, bronz tenlerde ve yaz aylarında da etkili bir çözümdür.Afro-amerıcana (en koyu cilt tipi) larda bile rahatlıkla uygulama yapılabilir. Nd-Yag lazer de alexandrite lazer gibi uygulama yapılan hastada acı hissini en aza indirmeyi amaçlayan bir yapıya sahiptir uygulama süresi uzun bir zaman dilimini kapsamaz.
Nd-yag lazerin bir diğer özelliği ise Kıl dönmesi yani halk dilinde batık diye tabir edilen durumlarda ilk seanstan itibaren gösterdiği iyileşme etkisidir bayanlarda batık şikayeti genelde bacak kol altı bikini bölgelerinde yoğunluktadır. Bayanlarda olan bu şikayet erkek hastalarda da sakal üstü sakal altı boyun kısımlarında yoğundur. Artık erkeklerde lazer epilasyon uygulamasını rahatlıkla yaptırdıkları için onlarda her geçen gün bu rahatsızlıklarından kurtulmaya başlamışlardır bu sebeple Nd-yag lazerin kıl dönmesi konusunda da etkinliği uygulama yapılan alanlarda ilk seanstan itibaren görülmüştür.
Nd-yag lazerin uygulama esnasında cilt yenileme özelliğinin devreye girmesi de hastanın memnuniyetini arttırmaktadır buda derideki kolojen miktarını ve dolaşımı arttırmasından kaynaklanır.yara izleri akne tedavilerinde damar lezyonlarında ve bayan hastalarda olduğu kadar erkek hastalarda da korkulu bir rüya olan kırışıklıklarda da hekimler tarafından güvenle kullanılır .

Randevu Talep Edin

Bize iletişim bilgilerinizi gönderin, uzman personelimiz sizi arasın.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma:09:00 - 20:00
Cumartesi:09:00 - 20:00

Fırsatları Yakalayın

En Son Yazılar

VIEW ALL
    YUKARI